Натяжні стелі від компанії ArtHouse - найкраще рішення для Вашого інтер'єру


Замовити

Про компанію ARTHOUSЕ

мастер

Ми займаємося виробництвом і установкою натяжних стель більше 7 років. Наша робота – створювати комфорт і затишок у Ваших будинках і офісах.

Для нас важливо, щоб клієнти були задоволені якістю нашої роботи, тому ми надаємо гарантію на монтаж 3 роки, а на матеріали 12 років.

Натяжні стелі ArtHouse – сучасне й доступне рішення для оформлення будь-якого приміщення!

Дізнайтеся вартість на натяжні стелі ціна за 1м2

Залишіть заявку, і наші працівники розрахують вартість Вашої нової стелі протягом 45 хвилин

Чому обирають нас

Натяжні стелі в Києві - що слід знати

Пропозицій по установці натяжних стель в Києві дуже багато. Важливо не помилитися з вибором фірми-установника. Звернення до сумнівної компанії може призвести до проблем зі стелями в майбутньому.

Наша компанія пропонує професійний монтаж брендових натяжних стель не лише в Києві, а й в Ірпені, Бучі, Києво-Святошинському районі. Ви можете замовити глянсові, матові, сатинові, дворівневі натяжні стелі, полотна з фотодруком та інші види стель.

Ми встановлюємо тільки полотна перевірених виробників. Висока якість, екологічність і безпека матеріалів підтверджується сертифікатами.

Якщо Ви захочете встановити натяжні стелі самостійно, ризикуєте зіпсувати полотно, тому що для монтажу потрібно не лише спеціальне обладнання, але й висока компетентність. Тому краще не ризикувати грошима та своїм часом, а звернутися до висококваліфікованих співробітників компанії ArtHouse. Ми встановимо натяжні стелі не тільки в Києві, а й в області лише за один день!

Які ми пропонуємо купити натяжні стелі

Відгуки наших клієнтів

Сертифікати

Безкоштовна консультація

Залишіть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 45 хвилин

click fraud monitoring
ArtHouse © 2018-2020