Натяжні стелі на кухні

Натяжна стеля на кухні – це не лише красиво і сучасно, але і практично. Переваги натяжних стель:

Кухня має бути не лише затишною і красивою, але й чистою. І вибираючи матеріали для оформлення стелі треба враховувати, що на кухні підвищена вологість від пари, багато запахів, жирів, які можуть вбиратися в стіни і стелю. І часте прибирання має бути швидким і нескладним. ПВХ-полотна відмінно витримують перепади температур і вологості, не вбирають жир і запахи, легко миються при необхідності. Похвалитися такими властивостями не можуть навіть дорогі тканинні натяжні стелі, що вже говорити про гіпсокартон і шпалери.

белый натяжной потолок на кухне

Які стелі вибрати для кухні

Усі варіанти дизайну описати неможливо. Навіть звичайні однорівневі стелі можуть бути виконані в різних кольорах і фактурах. Кольори можна комбінувати, виділяючи, наприклад, робочу зону. Глянсова біла стеля над нею додасть світла і простору. Кольорова плівка відтінятиме або доповнюватиме елементи декору кухні, поєднуватиметься з кольором меблів або техніки.

бежевый натяжной потолок на кухне

 

Стильно виглядають на кухні натяжні полотна з фотодруком. Зображення може бути нанесене на всю площу стелі або це може бути просто елемент фотодруку в якійсь його частині. Де, як не на кухні, встановити стелі з яскравими, соковитими ягодами, фруктами або овочами. Чи оригінальні конструкції із зернами арабики, спеціями.фотопечать на потолках для кухнифотопечать на натяжных потолках для кухни

цветы на натяжном потолке на кухне

 

Не хочете експериментувати з яскравими кольорами, але хочеться чогось оригінальнішого, ніж класична біла стеля? Скомбінуйте чорний мат і білий глянець. Це контрастне і модне поєднання.

чёрно-белый натяжной потолок на кухне

 

Дворівневі конструкції найчастіше вибирають власники просторих кухонь з високими стелями. Але це зовсім не означає, що не можна дозволити собі дворівневі натяжні стелі в невеликому приміщенні. Використовуючи рівні, можна умовно виділити робочу зону кухні і встановити над нею додаткове автономне освітлення.

двухуровневый натяжной потолок на кухне

Як бачите, варіантів оформлення стелі на кухні за допомогою натяжних полотен дуже багато. При виборі фактури, кольору, зображення, технології монтажу у кожному конкретному випадку треба враховувати такі чинники:

Безкоштовна консультація

    Залишіть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 45 хвилин

    click fraud monitoring
    ArtHouse © 2018-2021