Натяжні стелі «Зоряне небо»: популярні варіанти оформлення

Ви любите милуватися глибоким, безмежним зоряним небом? А чи часто вам доводиться бачити його в Києві або інших великих містах? На жаль, через різні причини ми можемо бачити лише найяскравіші зірки та часто позбавлені можливості споглядати мільярди великих і маленьких зірочок на тлі темно-синього неба. Але можна встановити у себе в квартирі натяжні стелі «Зоряне небо» і захоплюватися зірками, не виходячи з дому!

 

Фотодрук

Ви, напевно, уже знаєте, що надрукувати на полотні можна абсолютно будь-який малюнок. І зображення зірок, планет, супутників – та чого завгодно, пов’язаного з нічним небом і Космосом – не виняток. Це найпростіше, але дуже гарне рішення для оформлення «неба» в кімнаті. При виборі цього варіанту радимо використовувати додаткове бічне освітлення, щоб створювати напівтемряву. Зірки на стелі з фотодруком світитися не будуть, і милуватися їхньою красою в повній темряві буде неможливо.

Використання оптоволокна для підсвічування зірок

Таку технологію монтажу натяжної стелі «Зоряне небо» можна вважати класикою. Зірочки – це маленькі крапки, що світяться та створюються за допомогою генератора світла й ниток оптоволокна. В Україні без проблем можна купити готові комплекти: світлогенератор + приблизно 150 оптоволоконних ниток. Ціна залежить від виробника, якості та всіляких додаткових функцій. Наприклад, у комплект може входити пульт, щоб управляти режимами світіння. Колір зірочок теж буває різним: білим, кольоровим, різнобарвним.

Технологія установки наступна: на стелі кріпиться генератор світла, до якого приєднані нитки оптоволокна. У плівці монтажники роблять проколи і виводять нитки назовні. Після завершення роботи їх обрізають, щоб були одного рівня з полотном. Колір плівки може бути будь-яким, але логічно, що якщо ви хочете бачити саме нічне зоряне небо над собою, вибирайте синю, темно-синю, чорну. Погодьтеся, що крапочки на салатовому фоні – це вже зовсім не небо із зірками)))).

 

Підключення оптоволокна до полотна з фотодруком

Це поєднання описаних вище способів оформлення неба із зірками в приміщенні. При денному й електричному освітленні в кімнаті буде красива стеля із зображенням зірок, місяця, можливо, комет або планет – усе залежить від вашої фантазії. У темряві просто чудова реалістична картина із справжніми зірками. Це не стеля, а просто Космос у будь-який час дня та ночі!

Ціна такої конструкції буде дорожчою, ніж у кожному окремому випадку. Але якщо бюджет дозволяє, то воно того варте!

 

Сяючі булавочки-зірочки

Роль зірок можуть виконувати спеціальні шпильки starpins, які проводять світло. Полотно можна використовувати як однотонне, так і з фотодруком. За натяжною стелею по всій площі приміщення клеять світлодіодні стрічки. Зовні в плівці роблять проколи й вставляють у них булавочки starpins (вони бувають різного кольору та форми – вибирайте те, що вам подобається більше). Зоряне небо готове! Можна створювати справжні сузір’я на стелі або навіть придумати свої. Використовуючи булавочки, це зробити набагато простіше, ніж за допомогою оптоволокна.

Візьміть до уваги, що за технологією монтажу таким способом необхідно використовувати дві плівки. Світло від діодів настільки яскраве, що одне полотно буде буквально світитися по всій площі. А в цьому випадку світло «зірок» буде не таким яскравим, а може, і зовсім не помітним.

 

У статті ми розглянули популярні способи оформлення зоряного неба. Вартість і терміни монтажу для кожного з них різні. Ціна залежить від виду ПВХ-полотна (фірма, наявність фотодруку), складності виконання роботи, вибору додаткових послуг. Натяжні стелі «Зоряне небо» гармонійно будуть виглядати в спальні, вітальні, дитячій. Захват і здивування гарантовані в будь-якому випадку!

Безкоштовна консультація

    Залишіть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 45 хвилин

    click fraud monitoring
    ArtHouse © 2018-2021