«Ширяючі» натяжні стелі

З кожним роком дизайнери створюють нові й нові варіанти оригінального оформлення інтер’єру за допомогою натяжних полотен. І безумовним лідером як для класичного стилю, так і для сучасних дизайнів є так звані «ширяючі» натяжні стелі. Вони дійсно органічно виглядають у будь-якому приміщенні, будь то спальня, вітальня, кухня, офіс чи кафе.

ширяюча натяжна стеля у вітальні

 

У чому ж відмінність «ширяючих» стель від звичайних натяжних конструкцій? В обох випадках використовуються однакові матеріали – ПВХ-полотна будь-якого кольору та фактури. Але для створення ефекту стелі, що висить у повітрі, існує унікальна система кріплення – спеціальний профіль. Він кріпиться по периметру приміщення, а безпосередньо в нього вклеюється світлодіодна стрічка. Вона може бути одноколірною або різнобарвною – усе залежить від колірних рішень інтер’єру та вашого смаку. Завдяки розсіяному світлу створюється особлива атмосфера в приміщенні й візуально збільшується висота.

ширяюча натяжна стеля в спальні

Створити подібний ефект можна, використовуючи й гіпсокартонні конструкції, але коштуватимуть вони набагато дорожче. До того ж, монтаж «ширяючої» натяжної стелі виконується протягом одного дня! Як показує досвід, аналогічні рішення на гіпсокартонній основі встановлюються три, а то й чотири дні! Адже тут потрібно враховувати не лише час виконання всіх оздоблювальних робіт, а й висихання поверхні.

Переваги ширяючих натяжних стель

глянцева ширяюча стеля

Натяжна стеля з «ширяючими» лініями

Світлові лінії на натяжній стелі – ще один варіант використання світлодіодного підсвічування та створення унікального дизайну. Особливість їхня полягає в тому, що розташовуються світлові лінії не по периметру полотна, а безпосередньо на ньому. Паралельно, перпендикулярно, хаотично – та як завгодно! Для втілення такого ефекту так само використовується спеціальний профіль, у який кріпиться LED-стрічка. Зверніть увагу, що лінії можуть бути лише прямими. Це єдине обмеження. В іншому ж (колір і фактура плівки, колір підсвічування, кількість і розташування відрізків, що світяться на площині) ви можете проявити свою фантазію.

световые линии на натяжном потолке

Скільки коштує «ширяюча» натяжна стеля

Звичайно, замовників цікавить ціна такого оригінального оздоблення. Логічно, що вартість «ширяючих» стель включає в себе більше складових, ніж звичайних натяжних конструкцій. Враховуйте такі фактори:

парящий натяжной потолок с цветной подсветкой

 

Дізнатись ціни на всі комплектуючі та додаткові послуги ви можете у відповідному розділі нашого сайту. А розрахувати точну вартість стелі зможе наш фахівець після заміру та уточнення всіх деталей.

Безкоштовна консультація

    Залишіть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 45 хвилин

    click fraud monitoring
    ArtHouse © 2018-2022