Сатинові натяжні стелі – золота середина між глянцевою та матовою фактурою

Незважаючи на те, що сатин – це назва тканини, сатинові натяжні стелі – це не тканинні полотна, як багато хто думає. Так називають ще одну фактуру ПВХ-плівки. Технологія виготовлення сатинових полотен така сама, як глянцевих або матових. Різниця полягає в поліруванні матеріалу. Матові полотна не обробляють, тому вони мають шорстку структуру. Глянцеві полірують до дзеркального блиску, вони абсолютно гладкі. Сатинові ж є чимось середнім між цими двома видами. Такі полотна шліфують до стриманого блиску, що м’яко відбиває світло. За структурою вони ніжні й справді схожі на тканину.

сатиновый натяжной потолок

 

Замовити сатинову натяжну стелю – ідеальне рішення для тих, хто не любить глянцевий блиск, але і не в захваті від матовості.

На перший погляд можна зробити помилковий висновок, що сатинові та матові стелі ідентичні, та й деякі технічні характеристики їхні однакові. Але сатинові стелі мають низку особливостей, які притаманні лише їм. Сатинове полотно має здатність частково відбивати світло, але не створює яскравих відблисків, як глянець, що комфортно для очей. Також стеля може дещо змінювати відтінок. Денне освітлення найкраще демонструє натуральний колір покриття, штучне світло робить полотно помітно світлішим (інтенсивність залежить від джерела світла та кута огляду).

сатиновые натяжные потолки в гостиной

 

Застосовуються такі стелі для оформлення різних приміщень: це може бути і офіс, і житлова кімната, і якесь комерційне приміщення. Асортимент дозволяє підібрати різні поєднання кольорів, тому незалежно від того, у якому стилі ви вирішили оформити дизайн, буде з чого вибрати. Однотонне сатинове полотно вже виглядає шляхетно та дорого. Але за бажання ви можете доповнити його, комбінуючи кольори або фактури, використовуючи фотодрук або декоративне підсвічування. Добре виглядає сатинове полотно у дворівневих конструкціях. Завдяки грі світла та тіні створюються дуже ефектні переходи рівнів.

двухуровневый сатиновый потолок

 

Купити сатинові натяжні стелі у Києві ви можете у нашій компанії ArtHouse. Ціна за квадратний метр із установкою залежить від фірми-виробника та ширини полотна. Остаточна вартість розраховується після заміру та включає ціну за плівку потрібної площі, кріпильні матеріали, монтаж конструкції та закладних елементів.

Безкоштовна консультація

    Залишіть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 45 хвилин

    click fraud monitoring
    ArtHouse © 2018-2022