Тіньові натяжні стелі: тепер бути в тіні модно!

Тіньові натяжні стелі – сміливий виклик традиційним рішенням. Вони виглядають приголомшливо, приносять справжнє естетичне задоволення й тому набирають все більшої популярності серед клієнтів. Лаконічність, оригінальність і ефектність натяжних стель з тіньовим примиканням відповідають останнім тенденціям у дизайні інтер’єру.

теневой натяжной потолок в спальне

 

Особливості стелі з тіньовою технологією кріплення

Тіньова конструкція складається з тих самих компонентів, що й будь-яка інша натяжна стеля: профіль, плівка, кріплення, а за необхідності додаткові елементи (закладні, платформи, карнізи й т.д.). Головна відмінність тіньового кріплення від стандартного – монтаж без декоративної вставки по периметру. Тіньовою стелю робить спеціальний профіль (eurokraab, безвставочний європрофіль), який забезпечує акуратний, рівний зазор 6 мм між стіною та полотном. Створюється враження, що плівка відкидає тінь по периметру – звідси й назва дизайну. Щоб ефект тіні був абсолютним, профіль тіньового шва й гарпун виробляються в чорному кольорі, а полотно використовується світле. Крім того, тіньовий профіль виготовляють злегка загнутим, і ця особливість допомагає посилити ілюзію тіні. Місця кріплень повністю ховаються за перегинами в технічних поглибленнях, і полотно набуває вигляду рівної поверхні з ідеальною геометрією, чітким виділенням кутів і периметра навіть без використання підсвічування.

теневой профиль для натяжных потолков

профиль теневого шва

Секрети популярності натяжних стель з тіньовим профілем:

натяжной потолок с теневым примыканием

Прийшов час втілити в життя найцікавіші сучасні дизайнерські ідеї! І компанія ArtHouse із задоволенням допоможе вам у цьому!

 

Наші переваги:

Якість монтажу та сервісу – головний пріоритет у роботі нашої компанії! Тіньові натяжні стелі від компанії ArtHouse – це інноваційне, стильне рішення для поціновувачів сучасних інтер’єрів!

натяжные потолки с теневым контуром

Безкоштовна консультація

    Залишіть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 45 хвилин

    click fraud monitoring
    ArtHouse © 2018-2022