Профіль для натяжної стелі: алюмінієвий чи пластиковий?

Натяжна стеля – це не просто полотно, а складна конструкція, яка складається з декількох частин. І однією з найважливіших її частин є профіль для натяжної стелі. Він встановлюється по периметру приміщення, і до нього кріпиться натяжне полотно. Дуже важливо вибрати якісне кріплення для стелі, адже від цього залежить зовнішній вигляд і термін служби усієї конструкції.

профиль для натяжного потолка алюмиевый или пластиковый

Види профілю для натяжних стель

Існує два види профілю: алюмінієвий і пластиковий. Спочатку застосовувався тільки алюмінієвий багет, а профіль ПВХ з’явився значно пізніше. Але на сьогодні в 90% випадках монтаж натяжних стель здійснюють з використанням пластикового профілю.

Щоб зрозуміти, в яких ситуаціях який вид профілю краще використати, треба знати переваги й недоліки кожного з видів кріплень натяжної стелі.

профиль для натяжных потолков

Чим відрізняється алюмінієвий профіль від пластикового

Профіль з алюмінію має відмінну жорсткість. Завдяки цьому він здатний витримувати натяжні полотна дуже великої площі та ваги. Але через жорсткість металевий профіль практично неможливо встановити на нерівній поверхні або в приміщенні з виступами так, щоб не утворилися щілини між кріпленням і стіною.

алюминиевый профиль для натяжных потолков

 

На відміну від алюмінієвого профілю, ПВХ профіль еластичний, тому він легко повторює будь-які вигини дизайнерських стель, а також нерівності стін. А як показує практика, дуже рідко зустрічаються ідеально рівні стіни і стелі. Але профіль з полівінілхлориду має обмеження навантаження: полотна площею більше 50-60 м2 встановлювати на нього небажано.

пластиковый профиль для потолков

Плюси і мінуси при установці натяжних стель з використанням різного виду профілю

Звичайно, замовники хочуть, щоб установка натяжної стелі пройшла максимально чисто, без зайвого пилу і вже тим більше без ушкоджень шпалер або меблів. Пластиковий профіль простий у монтажі. У нього можна закручувати саморізи, навіть не свердлячи профіль (виключається утворення стружки і пилу). Подряпати меблі або шпалери пластиком практично неможливо. У металевому профілі треба просвердлювати отвори під саморізи (а це ще і збільшення часу монтажу). У результаті утворюється стружка, тобто після монтажу треба ще і докласти зусилля до прибирання приміщення. Крім того, при необережному використанні можна випадково подряпати алюмінієвим профілем стіну або меблі.

Ніхто не застрахований від ситуацій, коли потрібний демонтаж натяжної стелі. Причин може бути багато: затоплення, несправність електропроводки, необхідність ремонту комунікацій і тому подібне. При використанні ПВХ профілю витягнути полотно, не пошкодивши його, значно легше, ніж з алюмінієвим профілем.

Ціни на алюмінієвий і ПВХ профіль для натяжної стелі

Металевий профіль для натяжних стель коштує дорожче за пластиковий. Установка ПВХ каркасу обійдеться дешевше. Але дорожче не завжди означає якісніше. Тому краще врахувати усі чинники, проконсультуватися з фірмою-установником стель і тільки потім визначитися з вибором профілю для натяжної стелі.

пластиковый багет для натяжных потолков

 

Безкоштовна консультація

    Залишіть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з Вами протягом 45 хвилин

    click fraud monitoring
    ArtHouse © 2018-2022